My Fantastic Park
Česká republika

Registrace

 
x

Co je My Fantastic Park?

Simulační hry jako je My Fantastic Park čím dál oblíbenější. Milióny hráčů se starají o své atrakce ve svém parku. Jako ředitel zábavného parku stavíte svůj park. Váš cíl je postavit co nejlepší a nejzábavnější park a udělat vašim návštěvníkům co nejvíce zábavy. Vaši první úlohy dostanete od poradkyně. Začínáte s dvěma atrakcemi a pomalu vystavujete váš park, aby jste přilákali co nejvíce návštěvníků. To jde ale jen, když jim nabídnete skvělé atrakce a hezké dekorace. Ve hře My Fantastic Park máte k dispozici skvělé atrakce ve třech různých kategorií. Podle toho v jakém levelu jste, tak můžete stavět malé, střední nebo obrovské atrakce, které přilákají návštěvníky. Jestli autodrom, labutě, nebo tobogan. My Fantastic Park vám nabízí mnoho pestrých atrakcí v ve skvělém setingu hry. K tomu se dá online hra My Fantastic Park hrát zdarma přímo v prohlížeči. Jestli mladí nebo starší - intuitivním a lehce srozumitelným principem her jako My Fantastic Park je zábava zaručena.

x

My Fantastic Park - Příběh ke hře

Zde jste sám šéfem! V zábavné simulační online hře My Fantastic Park otevřete bránu do svého vlastního parku s autodromem, kolotoči, toboganem a mnoho jiných atrakcí. Váš cíl v tomto parku je, rozšířit park a přitáhnout co nejvíce návštěvníků a vydělat si takto peníze na další a lepši atrakce s kterými si park dále vylepšíte. Při tom je požadovaná dovedenost. Čím lépe vyhovíte vašim návštěvníkům, tím více jich přijde. V tutoriálu hry My Fantastic Park, která se dá hrát zcela bezplatně, začínáte stavět první atrakce. Každá atrakce má svou oblíbenost a nabízí určitý počet zábavy. Čím vyšší je faktor zábavy, tím oblíbenější tvůj park bude. Oblibu vašich atrakcí si můžete dále zvýšit s vylepšením atrakcí. Jako ředitel parku sami rozhodnete jakou cestou chcete váš My Fantastic Park vést. Rozhodujete sami kdy a jaké atrakce postavíte. S Park-Dolary, hlavní měnou hry, a surovinami si můžete koupit mnoho hezkých dekorací, budov a jiných věcí. K tomu vás očekávají napínavé questy a úlohy za které dostanete odměny. My Fantastic Park je bezplatná online hra s mnoho možností a funkcemi pro mladé a staré.

x

My Fantastic Park - Funkce online hry

Tohle je zábavný park v prohlížeči. V My Fantastic Park se vžijete do role ředitele lunaparku a staráte se o to, aby jste tento park co nejlépe vybavili, rozšířili a přišlo co nejvíce návštěvníků. Stojí vám při tom mnoho skvělých funkcí k dispozici. S malými, velkými a obrovskými atrakcemi si můžete – podle toho v jakém levelu jste – vystavět krok po kroku váš hezký park. Čím větší park je a čím více atrakcí a dekorací máte v parku, tím více návštěvníků přijde a tím více zábavná hra je. Takže se to v každém případě vyplatí postavit mnoho různých atrakcí a dekorací. Jednu důležitou věc ve hře hrají suroviny. Existuje: materiál, technika, idee a příroda. Materiál je zodpovědný třeba za druh železa, barvu a kameny na atrakcích. Technika je zodpovědná za motory, elektroniku a ovládání. Idea je zodpovědná za kreativitu, plány a výzkum. S přírodou jsou míněné rostliny a vše co je živé. Surovina materiál je ve hře nejvzácnější a dostanete ho méně než jiných surovin. Potřebujete ho při stavbě každé atrakce. Takže třeba atrakce stánek na shazování plechovek vás stojí 500 Park-Dolarů, 3 jednotky techniky a 23 jednotek materiálu. Teprve když máte dostatek surovin a peněz, tak si můžete požadovanou atrakci postavit. Ale jak dostanete suroviny? Existují různé možnosti. Tyto jsou: Čas od času zanechají návštěvníci na zemi ležet různé suroviny, které pak jen musíte posbírat. V boosterech jsou často suroviny. Boostery dostanete ve tří verzích. Bronze, stříbro a zlato. Denně dostanete zdarma jeden bronzový booster. Bronzový booster se skládá z osmi karet ze kterých si 4 můžete obrátit. Další odhalení karet stojí diamanty. S trochu štěstí v boosteru najdete suroviny. Jakmile ve hře dosáhnete určitých levelů a splníte úlohy, tak budete odměněni i ze surovinami. Mimochodem dostanete v My Fantastic Park suroviny za odstranění překážek. Když navštívíte své kamarády a pomůžete jim v parku, tak opět dostanete za odměnu suroviny. Za umístění nových objektů v parku dostanete také suroviny. Při mini-hře kolo štěstí máte možnost vyhrát mimo peněz, diamantů i suroviny. Samozřejmě máte i možnost vyměnit si diamanty za suroviny. Takže vidíte, že v online hře My Fantastic Park máte mnoho možností dostat suroviny. V zábavné hře jsou suroviny ale jen jedna z mnoho skvělých funkcí. Zažijte skvělou a zábavnou hru My Fantastic Park ve vašem prohlížeči zcela zdarma. Do této doby neexistovala možnost hrát takovou super simulační hru lunaparku v prohlížeči a k tomu ještě zdarma.

Začni hrát!
Začni hrát!