s

My Fantastic Park – Zde je tvůj luna park!

Browsergames  von Upjers

My Fantastic Park – bezplatné online hry

V barevné online hře My Fantastic Park vás očekává opravdová zábava. Zažijte tuto skvělou simulační hru, jako jste ještě nezažili. Detailní grafiky, zábavný gameplay a mnoho funkcí – to všechno vám nabízí hra My Fantastic Park. Vžijte se do role ředitele parku a postavte si váš vlastní luna park. Okouzlete vaše návštěvníky s nejlepšími kolotoči!


My Fantastic Park

Bezplatná zábava ve hře

My Fantastic Park se dá hrát zcela zdarma. Registrujte se a zažijte tuto neobvyklou hru ve vašem prohlížeči.

Funkce bezplatných online her

My Fantastic Park vám nabízí skvělé funkce. Postavte úžasné atrakce, vyzdobte si váš areál a užijte si tuto hru.

Mnoho atrakcí a dekorací drží tvé návštěvníky při dobré náladě
Neobvyklé kolotoče nadchne mnoho návštěvníků
Freefall-Tower nebo vlak duchů – Ty rozhodneš co postavíš
Mladí návštěvníci milovat svého Fantastic Park

Příběh hry My Fantastic Park

Příběh určíte sami. Nebo lépe řečeno příběh ovlivníte vašim rozhodnutím. Máte k dispozici mnoho možností. Od social game elementů – takto můžete komunikovat s jinými hráči a navštívit je v jejich parku – až po různé atrakce které sami postavíte a které přilákají do vašeho parku návštěvníky. Nadchněte ze svým parkem, muže, ženy, děti a důchodce.

My Fantastic Park – Mnoho funkcí

Bezplatné browser hry jako je My Fantastic Park nabízí mnoho funkcí a možností. Zažijte neobvyklou online hru a postavte si vaši vlastní zábavnou oázu s různými kolotoči jako třeba Freefall-Tower, kaskadérská šou, tulení šou a Space Shuttle. Realizujte v My Fantastic Park vaše sny o perfektnímu luna parku. Dokažte že umíte plánovat a strategicky myslet. Stane se z vás nejlepší ředitel luna parku. Vydělejte si Park-Dolary a dostaňte za odměnu body. Přejeme vám okouzlenou a pestrou zábavu v jedinečném online luna parku.

Rozšiř tvůj luna park s divadly a kolotoči
Mnoho horských drah dá tvým návštěvníkům adrenalinový kick

Zažít zdarma: Hry od Upjers

Zde může začít hrát každý kdo chce. Od roku 2006 vyvýjí Bamberská firma Upjers GmbH & Co. KG online hry v prohlížeči. Jsou to velice rozmanité hry, které se dají hrát zdarma a přímo v prohlížeči bez jakýchkoliv instalací a downloadů.

Fórum - My Fantastic Park