s

My Fantastic Park – Hrát online

Browsergames  von Upjers

My Fantastic Park – Fantastic Park hra

Tento Fantastic-Park je v každém pohledu mimořádný. Protože v zábavné online hře My Fantastic Park si stavíte svůj vlastní luna park. Jako ambiciózní ředitel parku samozřejmě chcete váš areál zvětšit a co nejlépe ho vyzdobit. K tomu máte mnoho funkcí k dispozici. Takto můžete třeba postavit mnoho různých atrakcí.


My Fantastic Park

Bezplatná zábava ve hře

Fantastic-Park vám nabízí zábavu v prohlížeči zdarma. Hru takto můžete hrát zcela zdarma ve vašem prohlížeči.

Funkce ve Fantastic-Park

Hra vám umožňuje využít skvělé funkce. Pobavte vaše návštěvníky s mnoho různých kolotočů.

Mnoho atrakcí a dekorací drží tvé návštěvníky při dobré náladě
Neobvyklé kolotoče nadchne mnoho návštěvníků
Freefall-Tower nebo vlak duchů – Ty rozhodneš co postavíš
Mladí návštěvníci milovat svého Fantastic Park

Fantastic-Park příběh

Vy rozhodnete jak má váš My Fantastic Park vypadat. Čím dále jste ve hře, tím více možností máte k dispozici. Objevte možnosti neobvyklé hry a hrajte zdarma. Vše co je zapotřebí je funkční internetová linka, počítač a emailová adresa. Po tutoriálu můžete hned začít vystavovat váš park dle vašich představ.

Mnoho funkcí

Hra My Fantastic-Park vám nabízí rozmanité funkce. Uzavřete přátelství s jinými hráči, odstraňte překážky z parku a sbírejte suroviny. Protože ke stavbě atrakcí a budov potřebujete suroviny jako je materiál, idea, technika a příroda. Vžijte se teď do role ředitele luna parku a postavte si svůj vlastní zábavný park s mnoha atrakcemi jako je třeba ruské kolo, Space Shuttle a mnoho víc. K začátku začnete stavět malé atrakce a dohrajete se až k velkým atrakcím které vám přinesou peníze na další stavbu vašeho parku a na ozdobení hezkými dekoraci. Hrajte teď zdarma My Fantastic-Park.

Rozšiř tvůj luna park s divadly a kolotoči
Mnoho horských drah dá tvým návštěvníkům adrenalinový kick

Zdarma a online: Hry od Upjers

Dají se hrát zdarma. Při tom není zapotřebí downloadů softwaru nebo nějakých instalací. Od roku 2006 vyvíjí Bamberská firma Upjers hry v prohlížeči pro všechny. Tyto online hry se dají hrát zdarma a přímo v prohlížeči.

Fórum - My Fantastic Park