s

My Fantastic Park – S kliknutím k luna parku

Browsergames  von Upjers

My Fantastic Park – Lunapark v prohlížeči

Zažijte zábavu v prohlížeči. Se hrou My Fantastic Park vám Bamberská firma Upjers nabízí mimořádnou hru v prohlížeči. Takto se vžijete do role manažéra lunapark a staráte se o svůj vlastní lunapark. K tomu vám stojí mnoho zajímavých funkcí k dispozici. Postavte skvělé atrakce a starejte se o své návštěvníky.


My Fantastic Park

Hrát zdarma

My Fantastic Park se nechá hrát zdarma. Takto může každý hráč jen s málo kliki začít hru a postavit svůj vlastní lunapark.

Funkce luna parku

Objevte možnosti hry My Fantastic Park a vyzkoušejte mnoho funkcí hry. Očekává vás velká nabídka atrakcí a dekorací.

Mnoho atrakcí a dekorací drží tvé návštěvníky při dobré náladě
Neobvyklé kolotoče nadchne mnoho návštěvníků
Freefall-Tower nebo vlak duchů – Ty rozhodneš co postavíš
Mladí návštěvníci milovat svého Fantastic Park

Příběh hry

V tomto parku rozhodujete vy co se stane a co ne. Protože v pestré hře My Fantastic Park se vžijete do role manažera luna parku. Váš cíl je postavit mnoho různých atrakcí a splnit požadavky vašich návštěvníků. Čím větší váš park je, tím více peněz si vyděláte a tím rychleji můžete vaši nabídku atrakcí zvýšit.

Mnoho funkcí simulační hry luna parku

My Fantastic Park vám nabízí mnoho možností ve hře. Takto si můžete postavit váš park dele vašich představ. Mimo to vám stojí mnoho funkcí k dispozici. Třeba virtuální přátelé. K tomu se dá hra My Fantastic Park hrát zcela zdarma. Vše co je zapotřebí je funkční počítač, připojení k internetu a emailová adresa a už můžete začít hrát zdarma. Vžijte se do světa My Fantastic Park a vydělejte si Park Dolary.

Rozšiř tvůj luna park s divadly a kolotoči
Mnoho horských drah dá tvým návštěvníkům adrenalinový kick

Zdarma: Hry od Upjers

Od roku 2006 Bamberská firma Upjers nabízí bezplatné online hry v prohlížeči. Takto se hry nechají hrát zdarma a bez instalací softwaru. Hrajete přímo ve vašem prohlížeči. K mnoho hrám od Upjers patří i hra My Fantastic Park.

Fórum - My Fantastic Park