s

My Fantastic Park – Hraj také!

Browsergames  von Upjers

My Fantastic Park – My Park

Zde vede cesta k vašemu vlastnímu luna parku My Fantastic Park. V online hře My Fantastic Park stavíte svůj vlastní luna park dle vašich představ. Stavíte atrakce, stánky a vyzdobujete váš park se skvělými dekoracemi. Začínáte s malým parkem. Vaše úloha je to jednou z malého parku udělat ten největší a nejhezčí luna park na světě.


My Fantastic Park

Bezplatná zábava ve hře

Jaká jen zábava to je a to vše zdarma! V online hře My Fantastic Park stavíte váš vlastní, pestrý luna park.

Funkce My Park

Zrovna pestré funkce v My Fantastic Park vám v každém levelu nabízí nové možnosti.

Mnoho atrakcí a dekorací drží tvé návštěvníky při dobré náladě
Neobvyklé kolotoče nadchne mnoho návštěvníků
Freefall-Tower nebo vlak duchů – Ty rozhodneš co postavíš
Mladí návštěvníci milovat svého Fantastic Park

Příběh hry

Zde jste sám váš manažer! V pestré hře My Fantastic Park-rozhodnete jak má váš park vypadat, jaké dekorace umístíte do parku a jaké atrakce vašim návštěvníkům nabídnete. My Fantastic Park vám nabízí mnoho možností a hodně zábavy. Skvělý game setting hry pobaví každého a to zcela zdarma.

MyPark – Mnoho funkcí

Mnoho atrakcí, skvělé grafiky a lehké ovládání nabízí skvělý game-play. To vše vám nabízí hra My Fantastic Park. Vše co je zapotřebí k hrání, je počítač, internetové spojení a funkční emailová adresa. Jakmile jsou tyto požadavky splněné, tak můžete ihned začít hru hrát. V tutoriálu je vysvětleno jak hra funguje a jaké funkce máte k dispozici. Potom můžete ihned začít a stavět svůj park dle vašich představ.

Rozšiř tvůj luna park s divadly a kolotoči
Mnoho horských drah dá tvým návštěvníkům adrenalinový kick

Hry od Upjers - zdarma

Co začalo jako hobby projekt, to se vyvinulo k velké firmě. Už od roku 2006 vyvíjí Bamberská firma Upjers hry v prohlížeči. To jsou pestré online hry které se dají hrát zcela zdarma. K tomu patří i hra My Fantastic Park.

Fórum - My Fantastic Park