s

My Fantastic Park – Bezplatná online hra od Upjers!

Browsergames  von Upjers

My Fantastic Park – online hry - zdarma

V pestré online hře My Fantastic Park můžete zažít mnoho zábavy a to zcela zdarma. Vžijete se do role ředitele luna parku. Váš cíl je to přilákat co nejvíce návštěvníků a potěšit je velkým výběrem různých atrakcí a dekorací. Váš park si můžete postavit dle vašich představ. Objevte teď My Fantastic Park v prohlížeči.


My Fantastic Park

Bezplatná zábava v prohlížeči

My Fantastic Park vám umožní hrát tuto pestrou hru zdarma.

Bezplatné parkové hry

Pobaví to každého – od mladých až po staré. Řeč je o online hrách jako je i My Fantastic Park, které se dají hrát zdarma.

Mnoho atrakcí a dekorací drží tvé návštěvníky při dobré náladě
Neobvyklé kolotoče nadchne mnoho návštěvníků
Freefall-Tower nebo vlak duchů – Ty rozhodneš co postavíš
Mladí návštěvníci milovat svého Fantastic Park

Hrát My Fantastic Park

Vše co je ke hře nutné je jen funkční emailová adresa, počítač a internetové spojení. Jsou-li tyto požadavky splněné, tak můžete ihned začít tuto online hru hrát. Registrujte se zdarma. Po tutoriálu pak začnete sami vystavovat váš luna park dle vašich představ.

Funkce bezplatných online her

V online hře My Fantastic Park vám stojí mnoho funkcí mnoho skvělých možností a funkcí k dispozici. Takto si můžete postavit různé atrakce a vyzdobit si váš park překrásnými dekoracemi a rostlinami. Podívejte se denně do vašeho parku a navštivte vaše kamarády. Pomozte jim v jejich parku a dostaňte za odměnu hvězdy za které pak dostanete skvělé karty. Zažijte možnosti vašeho parku zcela zdarma a hrajte teď na My Fantastic Park. Takže neváhejte a registrujte se na online hře My Fantastic Park.

Rozšiř tvůj luna park s divadly a kolotoči
Mnoho horských drah dá tvým návštěvníkům adrenalinový kick

Hrát zdarma: Hry od Upjers

Co začalo jako hobby v obýváku, to je dnes velká vedoucí firma online her v prohlížeči. Od roku 2006 vyvíjí Bamberská firma Upjers GmbH online hry v prohlížeči. To jsou bezplatné online hry které se dají hrát bez jakýchkoliv downloadů a instalací softwaru.

Fórum - My Fantastic Park