s

My Fantastic Park – Buď také u toho!

Browsergames  von Upjers

My Fantastic Park – Simulátory online

Existuje mnoho simulačních her, ale jen málo nabízí obrovské a pestré spektrum různých funkcí jako je v My Fanstastic Park. V této online hře se vžijete do manažera luna parku. Stavíte dle vašich představ váš vlastní luna park. Zažijte váš vlastní zábavný park v prohlížeči a to zdarma. Hned se přihlaste do hry My Fantastic Park a zažijte úžasnou zábavu ve hře.


My Fantastic Park

Zábava v luna parku

V My Fantastic Park vás očekává pestrá zábava. Zažijte mimořádný zážitek této online-simulační hry v prohlížeči.

Simulátory online - Funkce

Nabízí vám skvělé funkce. Řeč je o online simulačních hrách. Také My Fantastic Park vám nabízí mnoho napínavých funkcí.

Mnoho atrakcí a dekorací drží tvé návštěvníky při dobré náladě
Neobvyklé kolotoče nadchne mnoho návštěvníků
Freefall-Tower nebo vlak duchů – Ty rozhodneš co postavíš
Mladí návštěvníci milovat svého Fantastic Park

Příběh hry My Fantastic Park

Za My Fantastic Park se schovává opravdový úspěšný příběh. Nakonec se dáte do toho postavit si váš vlastní luna park a přilákat takto mnoho návštěvníků. K tomu vám stojí mnoho skvělých atrakcí jako je třeba Aqua Giant, horská dráha, mnoho různých stánků. Splňte požadavky vašich návštěvníků a vydělejte si tak Park Dolary.

Skvělé funkce

My Fantastic Park vám nabízí skvělou online zábavu v prohlížeči. Zažijte zábavnou online hru se skvělými funkcemi a hrajte také zdarma. Využijte možnosti spřátelit se s jinými hráči a mezi sebou měnit díly karet. Jak začít hru a nejlépe si postavit park, jak odstranit překážky, to se dozvíte také na fóru hry. Na fóru se můžete pobavit s jinými hráči a měnit mezi sebou vaše úspěchy a názory. Samozřejmě se zde dozvíte i o nových akcích a o všem kolem hry My Fantastic Park.

Rozšiř tvůj luna park s divadly a kolotoči
Mnoho horských drah dá tvým návštěvníkům adrenalinový kick

Hrát zdarma: Upjers games

Dají se hrát zdarma a bez jakýchkoliv instalací a downloadů softwaru. Vše co potřebujete je jen počítač, internetové spojení a emailovou adresu a už můžete začít hru hrát.

Fórum - My Fantastic Park