s

My Fantastic Park – Zde je vaše zábavná oáza!

Browsergames  von Upjers

My Fantastic Park – Zážitek v luna parku

Je to mimořádná zábava: hra My Fantastic Park. V zábavné online hře se vžijete do role manažéra luna parku a stavíte váš vlastní park dle vašich představ. Zažijte skvělé funkce hry My Fantastic Park a objevte fantastický svět plných atrakcí a dekorací.


My Fantastic Park

Hrajte zdarma

Tato zábavná hra v prohlížeči je zcela zdarma. Takto může každý hrát a postavit si svůj vlastní luna park.

Strategické hry pro každého

Online hry jako je My Fantastic Park pobaví každého. Jestli starý nebo mladý. Tato hra zaručuje nejlepší zábavu pro každého.

Mnoho atrakcí a dekorací drží tvé návštěvníky při dobré náladě
Neobvyklé kolotoče nadchne mnoho návštěvníků
Freefall-Tower nebo vlak duchů – Ty rozhodneš co postavíš
Mladí návštěvníci milovat svého Fantastic Park

Funkce luna parku

My Fantastic Park vám nabízí mnoho různých funkcí a možností. Takto třeba dostanete denně bronzový booster zdarma. To jsou čtyři karty které dostanete a s trochu štěstí je mezi nimi i vzácná věc. Jestli hezké křoví, atrakce nebo stánky. To vše jsou věci které patří do každého hezkého luna parku.

Fascinace luna parku

Co dělá hru My Fantastic Park tak mimořádnou? Je to mix s různých druhů faktorů. K tomu patří skvělý game-play, lehká navigace a ovládání hry. Na druhé straně ke skvělému zážitku přispívají detailní grafiky a mnoho funkcí hry. Čím dále ve hře postupujete do nových levelů, tím více možností dostáváte. To platí samozřejmě i pro atrakce. K tomu se hra dá hrát dlouho a pobaví vás i pod dlouhé době.

Rozšiř tvůj luna park s divadly a kolotoči
Mnoho horských drah dá tvým návštěvníkům adrenalinový kick

Užít si to zdarma: Hry od Upjers

Zde vás očekává mimořádná zábava. Od roku 2006 vyvíjí Bamberská firma Upjers hry v prohlížeči. Tyto hry se dají hrát zdarma. K různým simulacím a rpg hrám patří do portfolia firmy Upjers i zábavná hra My Fantastic Park.

Fórum - My Fantastic Park