s

My Fantastic Park – Očekává tě tvůj vlastní zábavní park!

Browsergames  von Upjers

My Fantastic Park – Tvůj vlastní luna park!

Kdo o tom nesní? Postavit si svůj vlastní luna park s mnoho atrakcemi a dekoracemi. Jestli autodrom, loutkové divadlo nebo stará autodráha. V My Fantastic Park se splní vše vaše sny. Stavíte si park dle vašich představ a zažijete mimořádnou hru v prohlížeči.


My Fantastic Park

Bezplatná zábava ve hře

V My Fantastic Park stavíte svůj vlastní luna park. To nejlepší ale je: Tato online hra se nechá hrát zdarma.

Obsah hry My Fantastic Park

Jsou mimořádné a skvěle pobaví. Řeč je o hře My Fantastic Park se skvělými funkcemi.

Mnoho atrakcí a dekorací drží tvé návštěvníky při dobré náladě
Neobvyklé kolotoče nadchne mnoho návštěvníků
Freefall-Tower nebo vlak duchů – Ty rozhodneš co postavíš
Mladí návštěvníci milovat svého Fantastic Park

Vlastní zábavní park

Jako hra v prohlížeči se hra My Fantastic Park nechá hrát zdarma. Vše co potřebujete je počítač, připojení k internetu a emailovou adresu. Jsou-li požadavky splněné, tak můžete ihned začít hrát a postavit si fantastický luna park dle vašich představ. Využijte skvělých funkcí a skvělého ovládání hry.

My Fantastic Park – Funkce

Tyto funkce jsou skvělé. V My Fantastic Park vás očekává celá řada vynikajících funkcí a možností. Využijte denních bronzových boosterů zdarma. Uzavřete virtuální přátelství s jinými hráči. Postavte svůj vlastní luna park a vyzdobte si ho s překrásnými dekoracemi. Postavte mnoho atrakcí a pobavte takto vaše návštěvníky. Jestli autodrom, horská dráha nebo loutkové divadlo. Co si vaši návštěvníci přejí, to je zobrazeno nad jejich hlavami. Otevřete teď váš vlastní luna park a staňte se manažerem.

Rozšiř tvůj luna park s divadly a kolotoči
Mnoho horských drah dá tvým návštěvníkům adrenalinový kick

Zdarma: Hry Upjers

Od roku 2006 vyvíjí Bamberská firma Upjers hry v prohlížeči. Pestré online hry se nechají hrát bez jakýchkoliv downloadů, instalací a můžou se hrát přímo v prohlížeči (třeba v Internet Explorer, Firefox, Google Chrome). K těmto hrám patří i hra My Fantastic Park. Hra u které stavíte váš vlastní luna park.

Fórum - My Fantastic Park